MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W JAŚLE

tel.: +48 13 443 51 82   |   tel.: +48 13 446 52 04   |   mail: info@mosir-jaslo.pl

KONTRAST

CZCIONKA

Siłownia

Siłownia

Czynna:
Poniedziałki - Piątki w godz. od 6:30 – 21:30,
Sobota i niedziela: od 8:00 – 15:30

Niniejszym pragniemy gorąco zachęcić do skorzystania z bogatej oferty naszej siłowni. W kameralnie urządzonych pomieszczeniach panuje miła i koleżeńska atmosfera a zgromadzony przez nas sprzęt treningowy pozwoli Państwu na osiągniecie wyznaczonego celu.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań proponujemy Państwu ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, redukujące tkankę tłuszczową (odchudzanie) lub zwiększające masę mięśniową. Dla każdego z Państwa przygotujemy indywidualny program ćwiczeń dostosowany do możliwości i celów jakie chcecie Państwo osiągnąć.

Indywidualne podejście do każdego klienta przyczynia się do dużej efektywności treningów i z pewnością przyniesie Państwu dużo satysfakcji z czasu spędzonego w siłowni.

Siłownia wyposażona jest w sprzęt umożliwiający wszechstronny trening umięśnienia. Do dyspozycji są zarówno wolne ciężary tj. sztangi i sztangielki, zalecane głównie w treningu budującym masę mięśniową, jak i maszyny stosowane w cyklach poprawy jakości umięśnienia. W siłowni znajdziecie Państwo również rowery treningowe, umożliwiające poprawę wydolności organizmu, we wszystkich strefach intensywności. Stanowią one nieodzowną pomoc przy redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

Osoby korzystające z siłowni mogą zasięgnąć fachowej porady instruktorów, którzy każdorazowo w zależności od potrzeb dopasują odpowiedni zestaw ćwiczeń umożliwiający:

  • kształtowanie sylwetki,
  • spalanie zbędnych kalorii,
  • utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej.

Po ćwiczeniach / treningu klient może skorzystać z kompleksowego węzła sanitarnego w który wyposażony jest obiekt. Siłownia posiada łącznie 40 stanowisk do ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn.

Kup bilet!
Akceptujemy karty