MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W JAŚLE

tel.: +48 13 443 51 82   |   tel.: +48 13 446 52 04   |   mail: info@mosir-jaslo.pl

KONTRAST

CZCIONKA

Fitness

Fitness

 Zajęcia Fitness 

Wyciśnij z treningu jeszcze więcej. Oferta dla każdego, świetni instruktorzy i niepowtarzalna atmosfera! Wybierz zajęcia dla siebie i zapisz się  w kasie siłowni oraz telefonicznie :

 • nr tel 600386388 - Gabriela Ciborowska  
 • nr tel  606118356 - Barbara Skuba

Zajęcia z instruktorką Gabrielą Ciborowską
Poniedziałek: HIT - trening interwałowy 
Wtorek : Pilates  , Spinning 
Środa : Power Brzuch  
Czwartek : Pump Body - trening wzmacniający 

Zajęcia z instruktorką Barbarą Skubą :  
Poniedziałek / Środa  - Aerobik 

Opis zajęć :

 • Aerobik 
  Ten rodzaj wysiłku jest systemem zaawansowanych ćwiczeń. Jest on oparty na dostarczaniu dużej ilości tlenu do komórek. Pozwala to efektywnie spalać komórki tłuszczowe. Celem jest pozbycie się niechcianych kilogramów, wymodelowanie sylwetki oraz zwiększenie wydajności organizmu. Intensywne i długie sesje pozwalają osiągnąć wszystkie wyżej wymienione założenia. Ćwiczenia odbywają się w rytmie muzyki, która znacznie ułatwia całe zadanie. 
 • Body Pump
  to grupowe ćwiczenia  oparte na sile oraz wytrzymałości, które spalają tkankę tłuszczową, wzmacniają mięśnie oraz poprawiają kondycję. Wykonuje się je w rytm muzyki, dlatego są oparte na pewnym układzie choreograficznym, a podczas ćwiczeń wykorzystuje się sztangę, hantle, talerze, step oraz matę.
 • Intarwal Training
  Intensywna forma zajęć ogólnorozwojowych polegająca na łączeniu ćwiczeń cardio (step, hilo, lo impact) naprzemiennie z ćwiczeniami wzmacniającymi. Wykorzystuje się przybory: step, hantle, pałki obciążające, gumy
 • Pilates 
  trening całego ciała, połączenie ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami izometrycznymi (siłowymi). Jego celem jest wzmocnienie mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy, uelastycznienie ciała, obniżenie poziomu stresu oraz ogólna poprawa zdrowia.
 • Power Brzuch 
  trening skupiający się głównie na wzmacnianiu, kształtowaniu i rzeźbieniu mięśni brzucha z użyciem piłek. Zajęcia rozpoczynają się od krótkiej rozgrzewki aby stopniowo przejść do izolowanych pozycji, w których ćwiczymy mięśnie brzucha. Zajęcia kształtujące i wzmacniające mięśnie proste i skośne brzucha.
 • Spinning 
  to poprawa wytrzymałości, spalenie kalorii oraz ukształtowanie sylwetki. Samo słowo z języka angielskiego oznacza "wirowanie". Ma to odniesienie do intensywnego pedałowania podczas treningu.

 

 

Kup bilet!
Akceptujemy karty