MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W JAŚLE

tel.: +48 13 443 51 82   |   tel.: +48 13 446 52 04   |   mail: info@mosir-jaslo.pl

KONTRAST

CZCIONKA

Pozostałe usługi

Pozostałe usługi

KARNETY ABONAMENTOWE – oferta dla zakładów pracy i firm

Wobec dużej popularności naszego ośrodka, jako doskonałego miejsca wypoczynku po pracy, pragniemy gorąco zachęcić do skorzystania przez Państwa pracowników z naszej oferty. Obejmuje ona szeroki i łatwy dostęp do korzystania z wszystkich naszych obiektów sportowych za pośrednictwem karnetów abonamentowych. Przy ich użyciu Państwa pracownik wraz z rodziną może otrzymać atrakcyjną formę aktywnego wypoczynku za niższą cenę.
W celu zamówienia karnetów dla swoich pracowników wystarczy pobrać i wypełnić formularz zamówienia kart abonamentowych, a następnie dostarczyć go osobiście lub wysłać pocztą lub faksem.

REKLAMA w obiektach sportowych i organizowanych imprezach

Pragniemy przedstawić ofertę dotyczącą umieszczenia reklamy Państwa firmy na terenie naszego Ośrodka oraz na karnetach, będących jednym ze sposobów płatności za świadczone przez nas usługi. Karnety są wielokrotnego użycia, o ciekawej i estetycznej szacie graficznej, zaś materiał z którego są wykonane gwarantuje ich funkcjonowanie przez wiele lat. Po wykorzystaniu są one zwracane do kasy.

Szczegóły:

  • reklama w obiekcie Krytej Pływalni, banner o wymiarach 2,0 m x 1,2 m
  • reklama na karnetach o wymiarach: 8,5 cm x 5,3 cm
  • reklama w pozostałych obiektach sportowych, wymiar banneru ustalany indywidualnie

WSPÓŁORGANIZACJA IMPREZ

Zapraszamy do współorganizacji masowych i okolicznościowych imprez o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym. Na terenie ośrodka działają dwie kawiarnie, a naszą ofertę uzupełniają: stadion piłkarski, boisko treningowe, tereny zielone do biegania.

Akceptujemy karty