MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W JAŚLE

tel.: +48 13 443 51 82   |   tel.: +48 13 446 52 04   |   mail: info@mosir-jaslo.pl

KONTRAST

CZCIONKA

System Obsługi Klienta

System Obsługi Klienta

W obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji działa elektroniczny system obsługi klienta, który umożliwia bezgotówkowe rozliczanie się. Koniecznym staje się jedynie zakup odpowiedniego karnetu abonamentowego, a dodatkowo otrzymują Państwo rabat za każdą świadczoną przez nas usługę! Wysokość rabatu za usługi zawiera się w przedziale: 10 – 20 % w zależności od kwoty wykupionego karnetu. Im wyższa jego cena tym większy rabat.

Z uwagi na rozbieżność stawek VAT na poszczególne usługi przed zakupem karnetu należy wcześniej zastanowić się, z czego będą Państwo korzystać najczęściej, a z czego rzadziej i na tej podstawie odpowiednio podzielić jego kwotę
Stawki podatku VAT za nasze usługi:

  • sauna, solarium, siłownia, aerobic 23% VAT
  • aseny, hala sportowa, lodowisko, korty tenisowe 8% VAT

Dla przykładu osoby, które zazwyczaj pływają, a sporadycznie korzystają z sauny podczas wizyty w Krytej Pływalni mogą kupić karnet za kwotę 100zł i podzielić go w następujący sposób

  • 20,00 zł 23% VAT sauna
  • 80,00 zł 8% VAT basen

Wcześniejsza deklaracja charakteru karnetu jest może nieco uciążliwa, ale w powyższym przykładzie można również całą kwotę karnetu obłożyć podatkiem VAT w wysokości 8% i później bezgotówkowo korzystać z basenu, a za pobyt w saunie zapłacić gotówką w kasie przy wyjściu, również otrzymując rabat w wysokości, na jaką opiewa Państwa karnet.

Ten ostatni sposób zakupu najczęściej wybierają firmy, które wykorzystując fundusz socjalny sponsorują swoim pracownikom i ich rodzinom aktywną formę wypoczynku w naszym Ośrodku.

Ważność karnetu standardowo jest ustalona na okres trzech miesięcy.

Szczegółowe Informacje dotyczące cen karnetów oraz przysługującym im rabatom zawiera cennik.

Zakupu karnetu można dokonać w obiekcie Krytej Pływalni, a przed zamówieniem ich większej ilości wystarczy pobrać i wypełnić formularz zamówienia kart abonamentowych, a następnie dostarczyć go osobiście lub wysłać pocztą.

Pliki do pobrania(1)
Akceptujemy karty