MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W JAŚLE

tel.: +48 13 443 51 82   |   tel.: +48 13 446 52 04   |   mail: info@mosir-jaslo.pl

KONTRAST

CZCIONKA

2019-12-12

MIEDZYNARODOWY MIKOŁJKOWY TURNIEJ JUDO DLA DZIECI

 

MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO DZIECI

Po raz piętnasty nasz klub UKS MOSiR Jasło, był organizatorem Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo Dzieci, które odbyły się 7 grudnia 2019 roku.

W imprezie odbywającej się cyklicznie udział wzięło około dwustu młodych sportowców  trenujących tę piękną olimpijską dyscyplinę.  Organizowane przez nas zawody są naprawdę dużym przedsięwzięciem, dlatego dzięki bardzo licznej pomocy rodziców naszych zawodników, a także wsparciu sponsorów jesteśmy w stanie zachować ich wysoki poziom. Zawody przebiegły we wspaniałej rodzinnej atmosferze, był doping, dużo uśmiechu i wspaniała  zabawa. Dla wszystkich uczestników były przygotowane nagrody rzeczowe, paczki od Św. Mikołaja, dyplomy oraz medale, które wręczała Pani wiceburmistrz Elwira Musiałowicz- Czech. Dziękujemy także, że uświetniła naszą uroczystość swoją obecnością.

Ta wspaniała impreza nie odbyłaby się bez wsparcia Urzędu Miasta Jasła, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Podkarpackiego Okręgowego Związku Judo,  dzięki którym mogliśmy przygotować  te atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników.

W kwalifikacji medalowej miejsca zajęli:

  1. Akademia Judo  Rzeszów – zdobywając 13 złotych medali
  2. UKJ MILLENIUM Rzeszów - zdobywając 12 złotych medali
  3. UKS MOSiR Jasło - zdobywając 11 złotych medali
  4. UKS 15 Krosno - zdobywając 6 złotych medali
  5. UKS Jasiołeczka Krosno - zdobywając 5 złotych medali
  6. ASW JUDO Jasło zdobywając 3 złote medale
  7. UKS Skorpion Krosno - zdobywając 1 złoty medal
  8. UKS DEXTER Dębica - zdobywając 1 złoty medal
Akceptujemy karty